דלג לתוכן
מפרט הטלוויזיה הטוב ביותר למשחקים LG

מפרט הטלוויזיה הטוב ביותר למשחקים LG

אם תשתמש בטלוויזיה המתאימה למשחקים, תוכל להעניק לך יתרון במהלך המפגש הבא שלך למרתף מרובה משתתפים, או לגלח שניות יקרות ממוצרי רטרו. הנה המדריך שלנו למפרט הטלוויזיה החיובי ביותר למשחקים וכיצד בחירה נכונה יכולה להגביר את יכולת המשחק שלך.

מה עושה טלוויזיה גיימינג טובה?
- קצב רענון טוב. תצוגה שמתרעננת מהר ככל האפשר, עם פחות שיפוט וחוויית משחק חלקה בסך הכל.
- פיגור קלט נמוך. אז הכדורגלנים הווירטואליים שלך מציגים את אותם רפלקסים בשבריר השנייה כמוך.
- הגדרות מצב משחק. כיול את הגדרות המסך שלך כדי להפיק את המיטב מחוויית המשחק שלך, ואז חסוך זמן ושמור אותן באופן אוטומטי.
- צבעים חדים וברורים. הקונסולות האחרונות תואמות HDR, אשר פותח שכבה חדשה של זוהר צבעוני במשחק.

כמה חשוב קצב הרענון במשחקים?
קצב הרענון של מסך הטלוויזיה משמש להגדרת הכמות שהוא מצייר מחדש את מה שמופיע על המסך. טלוויזיות עם קצב רענון נמוך יותר מעדכנות את המסך פחות פעמים בדקה, מה שעלול לגרום לטשטוש תנועה. טשטוש תנועה עשוי ליצור אפקט מגניב על מרבית כותרות המירוץ המודרניות, אך הוא יכול גם להיות הסחת דעת לא רצויה בלהט הקרב, כאשר נדרש דיוק.
לטלוויזיות ה- OLED של LG כמעט ולא לוקח בכלל זמן לשנות את תצוגת הפיקסלים מכיוון שהפיקסלים הפולטים מעצמם מפעילים את עצמם - במקום להיות מוארים על ידי תאורה אחורית. פיקסלים נעים מהירים פירושם פעולה זזה מהירה ובגלל הזמן המצטמצם לשנות את מה שמופיע על המסך, יש אפקט שביל מינימלי שאתה עשוי לראות במקום אחר.
פירוש הדבר שכאשר אתה זקוק למיקוד חד בלייזר, טלוויזיית OLED של LG יכול לספק את התמונה החדה שאתה צריך ללא טשטוש תנועה.
 האם אציין בפיגור קלט בזמן המשחק?
במונחי משחק, השהיית קלט היא הזמן שבין נגן המשתמש בבקר או במקלדת, והתנועות המתאימות מוצגות על המסך. נמדד באלפיות השנייה, השהיית קלט יכולה להשפיע על זמן התגובה שלכם במשחק. זמן השהיה נמוך המתורגם למסך יכול לעשות את ההבדל כאשר פוגשים חצייה מדויקת לשטח העונשין.
זו כבר לא רק שאלה איך המשחק נראה, אלא גם איך הוא משחק. ועם פיגור קלט המגיע לטלוויזיה של LG  עד 11.5ms , כישורי הצילום שלך כבר לא יופגעו בזכות תגובה איטית על המסך.

 

מה מצב המשחק עושה בטלוויזיה של LG שלי?
מצב המשחק יכול להפוך את תגובות המשחק שלך לחדות עוד יותר עם הפיכת קלט מופחתת, תוך הבטחת הצליל והתמונה להישאר באותה איכות גבוהה שמספקת הקונסולה שלך.
כשאתה צופה בסרט או מתעדכן בערכת התיבה האחרונה, הטלוויזיה שלך מעבדת את האות הנכנס וממירה אותו לוויזואליה חדה עוד יותר, לחוויה קולנועית בלתי נשכחת בסלון שלך. עם זאת, אם אתה משחק מחוץ למצב המשחק, תהליך זה מגדיל את הזמן שנדרש בין תנועות הבקר הרפלקסיביות שלך לבין הפעולה המוצגת על המסך.
מעבר לטלוויזיה למצב משחק פירושו שאין עיבוד מוקדם של הגרפיקה והסאונד, כך שזמני התגובה שלכם משתקפים על המסך ותוכלו להתחמק, ​​להתברג ולצלול בצורה מדויקת יותר.
יתרה מכך, תוכלו לשמור את הגדרות הגרפיקה והסאונד שלכם במצב משחק, בדיוק כמו שאתם רוצים. המשמעות היא שתוכלו להתענג על כל פרט בהפלגת החלל הבאה שלכם, או מהאווירה של האצטדיון הווירטואלי, כפי שהתכוונו לכך יוצרי המשחק. וזאת מבלי שתצטרך להגדיר מחדש את הניגודיות, תצוגות הצבעים או נפח הפרשנות בכל פעם שתחזור מההגדרות הרגילות שלך.

האם טלוויזיות גיימינג תומכות ב- HDR?
טווח דינמי גבוה, או HDR, הוא הקפיצה הגדולה הבאה לקונסולות המשחקים. Xbox One ו- PS4 תומכים שניהם ב- HDR, מה שמקנה לכם צבעים עמוקים ומוגדרים יותר, בתוספת שחורים עמוקים ולבנים מבריקים לעבודה, בתנאי שהטלוויזיה שלכם תואמת גם ל- HDR. טען משחק של כותר האימה המועדף עליך וההבדל ברור - אמיתי מדי, למעשה - אז היה מוכן לראות בבהירות שאין שני לו מה מסתתר בחושך.
בחירה בטלוויזיה למשחקים יכולה להיות מסובכת כאשר יצרנים רבים מתמקדים באיכות צפייה על פני קלות שימוש פעילה. מכיוון שהדור החדש של הקונסולות מביא מגוון רחב של אפשרויות בידור ביתיות נוספות לסלונים שלנו, הטלוויזיה הנכונה יכולה לשפר את ההנאה והמשחקיות שלכם. לחוויית משחק שתאהבו, עיינו במגוון טלוויזיות וסטריאו, ותראו מי מהיבול הנוכחי של כותרות הלהיט הופך את עולם המשחקים.

מאמר קודם מה זה מקפיא no frost? ומה ההבדל למקפיא Defrost?
המאמר הבא כדורגל ב LG| 4k

השאר תגובה

יש לאשר את ההערות לפני שהן מופיעות

* שדות חובה