שני השדרנים מציגים כעת כדורגל מהשורה הראשונה בה בעולם בעולם 4K Ultra HD, כך שתוכל להפיק את המיטב מהטלוויזיה LG 4K  שלך  עם כדורגל המתהדר פי 4 מהפירוט של Full HD.

מהי טלוויזיה 4K?

עם פירוט רב פי 4 מ- Full HD, טלוויזיות 4K דוחפות מעל 8 מיליון פיקסלים לתמונה.  יותר פיקסלים, כמובן, פירושם יותר פרטים.

אבל כדי לממן מהיתרון האמיתי מהטלוויזיה החדשה שלך , אתה זקוק לתוכן שצולם או שולט ב- 4K.  Sky Sports ו- BT Sport הצטרפו לאמזון פריים ונטפליקס כדי להכין תכנות ב- 4K UHD מפואר. 

 איך 4K מועיל לכדורגל?

השילוב בין תמונות חדות ברזולוציה גבוהה במיוחד עם הכדורגל המשובח ביותר בעולם הוא התאמה חלומית.  ספגו את אווירת האיצטדיון הגדולה בפרטים עשירים.

 .  קרא בבירור שמות של חולצות שחקנים

 .  ראו את הצהלה שלהם כשהם קולעים מזרק

 .  או את ייסוריהם כשהם מתגעגעים לשבת  

 .  תנועה איטית מושלמת בכל החלטה

 .  מגפיים צבעוניים בהירים ומלאי חיים

מהבעיטה הראשונה במשחק ועד לשריקת הסיום, פעולה מהירה ברק נשארה חלקה שונה בזכות קצב המסגרות המהיר יותר שמספק 4K UHD.

לחוויית יום המשחק המלאה, סרגל הסאונד LG SK10Y  שמציע Dolby Atmos® מספק את כל הרעש והתשוקה של כל שידור משחק ב -4 K.  מרגיש כאילו אתה שם מבלי לעזוב את הסלון שלך.

איך לצפות בכדורגל ב -4 K

כדי להכניס את האווירה וההתרגשות של כדורגל 4K ברמה עולמית לסלון שלך אתה צריך שני דברים: טלוויזיה 4K UHD  ומנוי לפחות לאחד מערוצי הספורט 4K UHD הקיימים בבריטניה.

Sky Sports UHD

ספורט שמיים הייתה חלוצה בכדורגל HD.  עכשיו הם מביאים את המומחיות שלהם ל- 4K UHD עם Sky Q.

באמצעות שירות סקיי Q שלו, ערוץ סקיי ייעודי יציג 124 משחקי כדורגל פרמייר-ליג בשידור חי ב- 4K UHD בעונת 2018/19 - תרוממו את חוויית הצפייה שלכם ותיהנו מכל בעיטה בכדור ב- UHD מדהים.

מה אני צריך?

תיבת Sky Q 2TB עם מנוי Sky Q Multiscreen

מנוי סקיי ספורט

טלוויזיה 4K Ultra HD 

BT ספורט
BT ספורט היה השדרן הראשון בבריטניה שהציג כדורגל ב- 4K, ויצר את הערוץ BT Sport 4K UHD.  עם 42 משחקים בשידור חי מהשורה הראשונה הזמינים ב- UHD, מובטחת לך פעולה אינטנסיבית עם פי 4 מהפירוט של HD.

מה אני צריך?  חבילת טלוויזיה
בפס רחב
BT  סופר מהיר עם סיבים מהירים במיוחד  4K טלוויזיה
Ultra HD

קבל את המיטב מכדורגל ב- 4K
ב- LG אנו מחויבים כל הזמן לשפר את הטלוויזיות הטובות ביותר שלנו.  בחר טלוויזיה של LG כדי להרוויח מכדורגל ב- 4K וליהנות מהטכנולוגיות העדכניות ביותר.  כדורגל הטוב ביותר לחוויית תוכל לחקור את טלביזיות  הסופר UHD ו- OLED 4K שלנו